Ресторан Beacon Tap, розташований в американському місті Дес-Плейнс, що в передмісті Чикаґо, пропонує тим, хто замовить їжу з доставкою додому, безкоштовний рулон туалетного паперу.

Відповідне оголошення Beacon Tap оприлюднив у Facebook.

«Доставка в межах шести миль! Зателефонуйте нам сьогодні!» — йдеться в повідомленні. Зазначається, що акція поширюється й на тих, хто робитиме замовлення з автівки (аналог McDrive у McDonalds).

Керівник закладу Томмі Рімер в інтерв’ю чиказькому бюро NBC зізнався, що ідея віддавати туалетний папір разом із замовленням прийшла спонтанно. Із 300 рулонів, які Beacon Tap замовив для акції, вже віддали 80.

«Учора (17 березня — ред.) у нас був просто неймовірний день, просто дах від цього їде. Я просто сам не свій… Нам вдалося залучити до роботи кількох працівників, бо ми просто не встигали. І це було просто круто», — сказав Рімер.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: