Світ

У Петербурзі на суді пристави затримали журналіста видання «Медиазона»

19 червня, 2018 17:52
Світ/У Петербурзі на суді пристави затримали журналіста видання «Медиазона»
Зберегти
Вигляд
У Дзержинському суді Санкт-Петербурга пристави затримали та доправили у поліцейській відділок кореспондента «Медиазоны» Давіда Френкеля.

У Дзержинському суді Санкт-Петербурга пристави затримали та доправили у поліцейській відділок кореспондента «Медиазоны» Давіда Френкеля.

Про це повідомляє «Медиазона».

На засіданні суду розглядалося продовження запобіжного заходу для Віктора Філінкова, фігуранта так званої «пензенської справи». У цій справі ФСБ затримала групу активістів і звинувачує їх у підготовці терактів під час Чемпіонату світу по футболу-2018.

За словами Френкеля, до суду прийшли близько 40 людей, але помічниця голови суду Олена Красоткіна не дозволила їм зайти. Коли з зали суду виводили підозрюваного, вони почали йому аплодувати.

Зазначається, що це не сподобалося Красоткіній, яка почала вимагати від приставів затримати журналіста «Медиазоны». За словами очевидців, вона сказала: «Да складіть вже протокол на когось».

У підсумку пристави затримали Френкеля та розбили йому окуляри. Вони склали на журналіста протокол та доправили до відділку поліції. Звідти Френкеля через 15 хвилин відпустили.

Френкель опублікував у Twitter протокол його затримання, у якому йдеться, що Вікулов Антон Анатолійович не реагував на вимоги пристава Вікулова Антона Анатолійовича.

Як повідомлялося, у Херсоні невідомі побили журналіста Сергія Нікітенка. 

Він заявив, що практично впевнений, що на нього напали ті ж самі молодики, які атакували з ножем лідера одеського «Автомайдану» Віталія Устименка.

 

Більше про:
# журналіст
Пов`язані новини