УКРАЇНА

Журналіст Нікітенко заявив, що його побили нападники на лідера одеського «Автомайдану»

18 червня, 2018 18:51
УКРАЇНА/Журналіст Нікітенко заявив, що його побили нападники на лідера одеського «Автомайдану»
Зберегти
Вигляд
Журналіст херсонського видання «Мост» та активіст руху «Чесно» Сергій Нікітенко, якого 18 червня побили невідомі, заявив, що практично впевнений, що на нього напали ті ж молодики, які атакували з ножем лідера одеського «Автомайдану» Віталія Устименка.

Журналіст херсонського видання «Мост» та активіст руху «Чесно» Сергій Нікітенко, якого 18 червня побили невідомі, вважає, що на нього напали ті ж молодики, які атакували з ножем лідера одеського «Автомайдану» Віталія Устименка.

Про це Нікітенко повідомив у Facebook.

Він зазначив, що йому показали фото молодиків, які напали на Устименка і він «на 90%» впевнений, що зранку 18 червня на нього напали саме вони.

«Такого збігу просто не може бути. Це означає, що ми маємо справу з чимось серйозним. І це щось завжди поруч з нами», — написав він.

Нагадаємо, 18 червня Нікітенко заявив про побиття невідомими. У коментарі Громадському він розповів про «велику підозру», що за цим нападом стоять проросійські активісти, як хочуть «посіяти хаос» в Україні.

Також журналіст додав, що, на його думку, цей напад пов’язаний з нападом на лідера одеського «Автомайдану» Віталія Устименка та інших журналістів та активістів.

За даними Національної спілки журналістів, в Україні зростає кількість нападів на журналістів. За перші три місяці 2018 року зафіксували 21 випадок фізичної агресії проти журналістів, що на три більше за статистику минулого року.

У лютому 2018 року в Україні зафіксували 8 випадків застосування сили проти журналістів. 

20 квітня поліція повідомила, що на Тернопільщині побили журналістів під час зйомок.

Пов`язані новини