УКРАЇНА

У підземному переході на Майдані встановлять ліфти для людей з інвалідністю

25 червня, 2018 17:45
УКРАЇНА/У підземному переході на Майдані встановлять ліфти для людей з інвалідністю
Зберегти
Вигляд
У Києві до 2020 року планують встановити у підземному переході на Майдані Незалежності чотири ліфти для людей з інвалідністю.

У Києві до 2020 року планують встановити у підземному переході на Майдані Незалежності чотири ліфти для людей з інвалідністю.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Для конструкторських робіт планують виділити 20 мільйонів гривень. Державний Київавтодор має визначити генеральну проектну організацію та підрядника для встановлення ліфтів.

Кошти на ремот підземного переходу будуть надходити з Програми соціального і економічного розвитку Києва. Станом на початок року на роботи вже витрачено 80,9 тисяч гривень.

 «Ми маємо дбати про людей, які обмежені у можливості пересування. Усім без винятку має бути комфортно у місті, і завдання влади – створити для цього умови», – сказав заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Пекарня, де працюють люди з інвалідністю — Бізнес-план

Нагадаємо, що український парламент підтримав законопроект, яким у 44 законах змінив термін «інвалід» на «людина з інвалідністю».

У Фонді соцзахисту інвалідів повідомляли, що понад 800 млн грн роботодавці мають сплатити через брак робочих місць для людей з інвалідністю.

Пов`язані новини