Медики в Південній Африці повідомили про смерть від коронавіруснї хвороби дитини віком два дні. Вважається, що це одна з наймолодших жертв COVID-19 у світі.

Коронавірус виявили в матері, а після пологів — і в дитини. Малюк народився передчасно і мав проблеми з диханням, передає BBC.

Керівник Африканського центру з контролю й профілактики захворювань Джон Нкенгансонг у коментарі виданню зазначив: «Наскільки нам відомо, це перший випадок (смерті від COVID-19 у такому ранньому віці — ред.)».

5 травня стало відомо, що у Великій Британії від коронавірусної хвороби загинула дитина, якій було три дні від народження. У матері був коронавірус, у маляти його виявили одразу після народження.

У Південній Африці наразі повідомили про найбільшу на континенті кількість хворих коронавірусною хворобою за весь час — понад 18 тисяч, з яких 339 померли.

Станом на ранок 21 травня у світі з початку пандемії зафіксували 5 млн 90 тисяч 61 випадок коронавірусного захворювання COVID-19. З них 2 млн 24 тисячі 221 людина одужала та 329 732 — померли. Наразі інфікованими залишається 2 млн 736 тисяч 108 людей.

Поділитись: