Поліція відкрила 6 кримінальних проваджень за порушення правил карантину в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Усі справи розслідують за статтею про «порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням» (Карається штрафом від 1 до 3 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.

У разі, якщо ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки караються позбавленням волі від 5 до 8 років).

Так, у Харківській 3 факти, по 1 — у Волинській, Сумській та Дніпропетровській областях.

Також склали 405 адмінпротоколів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстровано 224 517 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 10 030 смертей та 86 025 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

Наразі в Україні офіційно підтверджено 26 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (15), Житомирській (2), Київській (2), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (1) областях і в Києві (3). Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

Поділитись: