Політика

У Польщі створена організація з виявлення і протидії російській пропаганді

29 квітня, 2017 19:13
Політика/У Польщі створена організація з виявлення і протидії російській пропаганді
Зберегти
Вигляд
У Польщі створили неурядову організацію «Центр аналізу пропаганди і дезінформації», яка займатиметься виявленням і протидії російській пропаганді.

У Польщі створили неурядову організацію «Центр аналізу пропаганди і дезінформації», яка займатиметься виявленням і протидії російській пропаганді. 

Про це заявив директор фундації Адам Лельонек, передає «Укрінформ».

«Фундація «Центр аналізу пропаганди і дезінформації» є першою такого роду інституцією у Польщі, діяльність якої спрямовуватиметься на аналіз і пошук системного підходу до ідентифікації і протидії російській дезінформації в польському інформаційному просторі», — заявив Лельонек. 

За його словами, окрім науково-дослідної і аналітичної роботи, фундація співпрацюватиме з іншими суб'єктами задля створення фундаменту розуміння у польському суспільстві інформаційних загроз.

«Ми хотіли б стати одним з фундаментів нової системи захисту польського інформаційного простору від впливів Росії», — додав Лельонек.

«Ми розуміємо характер ворожих дій з боку Росії щодо Польщі і її союзників, але попри те, що минуло багато часу, в Польщі досі не було жодної інституції, яка б протидіяла російській пропаганді на різних площинах», — підкреслив він.

Раніше повідомлялось, що міжнародна військова експертна організація, яка акредитується НАТО, дослідила зміст програм російського Першого каналу КВК і «Вечерний Ургант».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини