Світ

У Польщі ув’язнили трьох українців за нелегальне виготовлення цигарок — ЗМІ

10 березня, 2018 03:55
Світ/У Польщі ув’язнили трьох українців за нелегальне виготовлення цигарок — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
У польському місті Опатувек поліція викрила нелегальне виробництво цигарок, де працювали українці. Трьох громадян України взяли під варту на три місяці.

У польському місті Опатувек поліція викрила нелегальне виробництво цигарок, де працювали українці. Трьох громадян України взяли під варту на три місяці.

Про це повідомляє «Польське радіо».

Нелегальна тютюнова фабрика завдала збитків країні на 761 тисячі євро — це сума несплачених податків.

У приміщенні незаконного підприємства поліція вилучила кількасот тисяч готових цигарок і понад дві тонни тютюну, цигарковий папір та фільтри.

На місці виробництва поліція затримала трьох українців, керівника бізнесу затримали в місті Конін у центральній Польщі. У нього вдома під час обшуків знайшли ще 500 тисяч цигарок і понад півтонни тютюну. Як виявилося, чоловік раніше вже був засуджений за злочин такого типу, але не прибув відбувати покарання.

Раніше у Польщі відкрили спеціальну інфолінію для громадян України, які працюють в Польщі.

До того у Польщі власних однієї з фірм не викликав швидку допомогу українці, в якої стався інсульт. Чоловік вивіз її за межі фірми, залишив її на лавці та викликав поліцію до нібито нетверезої особи. Жінка перебувала у тяжкому стані у познанській лікарні. Українка працювала в Польщі нелегально. Працедавцеві українки висунули звинувачення.

Пов`язані новини