Комунальне підприємство «Полтававодоканал» почали відключати від електроенергії за борги минулих періодів.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

«24 червня 2019 року об 15.50 працівниками АТ «Полтаваобленерго» був знеструмлений 4-й водозабір, розпочалося відключення від електроенергії інших об’єктів водоканалу, що є грубим порушенням закону України «Про питну воду і питне водопостачання», — йдеться у повідомленні установи.

Через відключення електроенергії на водоканалі без води залишилася низка мікрорайонів Полтави, зокрема Сади - 1,2,3, Алмазний, Половки.

«Під загрозою — зупинка водопостачання всього міста та зупинка каналізаційно-насосних станцій. Це може спричинити екологічну катастрофу, наслідки якої важко передбачити», — йдеться у повідомленні.

Про терміни відновлення роботи Водоканалу наразі не повідомляється.

Зазначимо, що подібне відключення електроенергії відбулося на підприємстві «Вода Донбасу», яке не змогло знайти собі нового постачальника електроенергії через борги.

Зазначимо, що компанії «Вода Донбасу» відключили електропостачання після того, як вона не змогла знайти нового постачальника електроенергії (що пов'язано із запровадженням першого етапу нового ринку електроенергії). Компанія не змогла підписати нової угоди на постачання електрики через борг у 277 мільйонів гривень перед Укрінтеренерго та борг в 1 мільярд гривень перед компанією Ріната Ахметова «ДТЕК».

Через відключення «Води Донбасу» від електропостачання без води залишилося 16 населених пунктів двох районів Донецької області та частина мешканців міста Бахмут.

Нагадаємо, КП Компанія «Вода Донбасу» 23 травня була частково відключена від електропостачання через борги перед постачальником ДП «Укрінтеренерго».

Станом на 25 травня майже 35 тисяч людей у 16 населених пунктах залишились без водопостачання. 27 травня воду відключили у ще 6 населених пунктах.

Поділитись: