Фото:

DC Comics

Компанія DC Comics випустила восьмий номер коміксу «Doomsday Clock» («Годинник судного дня»), одним з головних героїв у якому є Супермен. У цьому випуску, зокрема, з'являється новий персонаж — президент Росії Володимир Путін, пише The Hollywood Reporter.

За сюжетом коміксу, американський супергерой Вогняний Шторм перетворює у скло людей на Красній площі у столиці РФ Москві. Згодом на площі з'являється президент РФ Володимир Путін із військовими та численими російськими супергероями.

Путін звинувачує США в агресії і оголошує про початок війни.

Однак, промову Путіна раптово перериває Супермен, який спускається з неба і намагається переконати главу РФ, що Вогняний Шторм перетворив людей на скло випадково. Супермен хоче пояснити, що він поспілкується з Вогняним Штормом і той перетворених у скло росіян поверне до життя.

Фото:

DC Comics

На Красну площу повертається Вогняний Шторм — і між американськими та російськими супергероями, а також військовими РФ починається конфлікт.

Конфлікт закінчується масштабним вибухом на площі, однак за сюжетом Путін встигає зникутнти з місця вибуху і врятуватися.

Закінчується комікс тим, що вибух в Москві з'являється на всіх телеканалах та у всіх світових ЗМІ, однак його подробиці невідомі.

Фото:

DC Comics

Нагадаємо, Армія США випустила навчальні комікси про кібервійну.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Героїчні бюджети: як в Україні заробляють на коміксах та супергероях

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile