У президентському рейтингу лідирує комік Володимир Зеленський, другу позицію посідає лідерка Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко, лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко опустився з четвертої на п'яту позицію.

Про це свідчать дані дослідження Соціологічної групи «Рейтинг», проведеного 9-15 березня.

Зеленського готові підтримати 24,9 % тих, хто визначився та має намір голосувати. Тимошенко — 18,8%, чинного президента Петра Порошенка — 17,4%. За опозиціонера Юрія Бойка готові голосувати 10,2%.

За Анатолія Гриценка, на користь якого знялися екс-журналіст Дмитро Гнап та міський голова Львова Андрій Садовий, — 9,4%.

Лідера «Радикальної партії» готові підтримати 5,8% опитаних, Олександра Вілкула — 3,5%, главу СБУ часів Кучми Ігоря Смешка — 3,1%, кандидата від націоналістів Руслана Кошулинського — 2,2%.

«Рейтинг» зазначає, що Зеленський має найбільше підтримки у містах, Тимошенко — у селах. Зеленського підтримують молодь та люди середнього віку, Тимошенко — люди старшого віку.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бебісітери президента / #2

Порошенка, Зеленського та Гриценка більше підтримують чоловіки, Тимошенко — жінки.

Опитування проводили серед 2500 респондентів у форматі інтерв'ю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: