У прокуратурі Києва нагадали, яка ситуація зараз з кримчанином Олексієм Бельком, який у вересні 2019 року погрожував підірвати міст Метро у Києві. Загадали його сьогодні, 1 червня, бо житель Київщини вирішив повторити цю «пригоду».

Про це повідомила речниця прокуратури Києва Надія Максимець.

За її словами, Дніпровський райсуд Києва продовжує розглядати клопотання прокуратури про застосування до Белька примусових заходів медичного характеру, його скерували ще в лютому. Зараз триває стадія заслуховування свідків.

20 січня чоловіка перевели із СІЗО до спеціалізованого медичного закладу закритого типу.

«Оскільки результати судово-психіатричної експертизи засвідчили, що на момент вчинення правопорушення, затриманий за своїм психічним станом не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними», — пояснила Максимець.

Останні висновки лікарів показали, що психічний стан Белька не змінився, тому він досі потребує лікування.

«Наразі він утримується у спеціалізованому закладі у Глевасі. Наступне засідання у його справі призначено на 12 червня», — підсумувала речниця прокуратури Києва.

Нагадаємо, сьогодні, 1 червня, житель Київщини зателефонував у поліцію і повідомив про замінування мосту Метро, а сам стояв там і погрожував підірвати споруду. Поліція перекрила міст. Невдовзі чоловіка затримали.

У поліції повідомили, що чоловік висував «хаотичні вимоги», а «вибухівка» виявилася муляжем.

Детальніше про історію кримчанина Олексія Белька:

Поділитись: