На місці забудови у Протасовому Яру в Києві місцеві жителі та активісти особистими авто перекрили доступ техніці забудовника.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

На місці забудови в Протасовому Яру зібрались місцеві мешканці, які машинами перегородили під’їзд техніці забудовника. Також біля будмайданчика присутні охоронці забудовника та багато поліції.

18 червня на місці скандальної забудови охоронці перекрили активістам доступ до техніки, яка готує місце для встановлення будівельного паркану, будівельники продовжували пиляти зрізані раніше дерева.

Нагадаємо:

  • 9 травня у Києві протестувальники проти забудови Протасового Яру частково перекривали однойменну вулицю
  • 4 травня протестувальники проти забудови Протасового Яру частково перекривали однойменну вулицю. Вони ходили переходом, скандуючи «Ні забудові Протасового Яру!» Перед частковим перекриттям вулиці Протасів Яр між протестувальниками та чоловіками, які охороняли забудову, сталися сутички. Сторони кидалися одне на одного впродовж 5 хвилин, до бійки не дійшло.
  • 2 травня на вулиці Протасів Яр у Києві відбувся стихійний мітинг проти забудови Протасового Яру. В акції взяли участь до 100 людей.
Поділитись: