УКРАЇНА

У Приватбанку різна політика щодо депозитів та кредитів для переселенців з Криму – правозахисник

26 жовтня, 2017 13:44
УКРАЇНА/У Приватбанку різна політика щодо депозитів та кредитів для переселенців з Криму – правозахисник
Зберегти
Вигляд
Приватбанк застосовує неоднакову політику щодо виплати депозитів та стягнення кредитів по відношенню до вимушених переселенців з тимчасово окупованого Криму.

Державний Приватбанк застосовує неоднакову політику щодо виплати депозитів та стягнення кредитів по відношенню до вимушених переселенців з тимчасово окупованого Криму.

Про це в ефірі програми Громадське.Крим розповів юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Тимочко.

За його словами, кримчани, що виїхали на материк, не можуть отримати свої депозити, оскільки Приватбанк їм відмовляє, посилаючись на окупацію півострова. При цьому клієнтам пропонується звертатись з приводу депозитів лише після того, як банк отримає відшкодування збитків від держави-агресора.

«Але коли мова йде про кредитні зобов’язання переселенців з Криму, то для Приватбанку не існує ані окупації, ані форс-мажору. І вони охоче звертаються до суду», – сказав юрист.

При цьому, як зауважує Тимочко, кримчанам, що мають кредитні зобов’язання перед Приватбанком, не призупиняється ані нарахування відсотків, ані пені, ані штрафів.

Крім того, Тимочко розповів про порушення законодавства при оформленні пенсій та інші проблеми, з якими стикаються кримчани, що виїхали на материк.

Влітку 2017 року голова правління повідомляв, що 97% кредитів Приватбанку є проблемними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Списання кримських боргів: щедрий жест або чіткий розрахунок?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини