Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував висловлювання Ксенії Собчак про те, що анексію Криму не визнає ніхто.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував висловлювання Ксенії Собчак про те, що анексію Криму не визнає ніхто.

Про це повідомляє федеральне агентство «РИА-Новости».

«З точки зору міжнародного права, де-юре і де-факто, Крим є невід'ємною частиною Російської Федерації. Обговорення територіальної і суверенної приналежності Криму не підлягає обговоренню ніяк і ні з ким», — заявив він.

Водночас Пєсков не став озвучувати позицію Путіна щодо того, чи варто за такі слова притягти Собчак до кримінальної відповідальності.

Зазначимо, що в Росії за невизнання Криму територією РФ загрожує до 5 років ув’язнення.

Раніше телеведуча Ксенія Собчак, яка заявила про бажання балотуватися на пост президента Росії, зазначила, що анексію Криму не визнала жодна світова держава і навіть «Сбербанк Росії». 

Так вона відреагувала на заяву депутатки Держдуми від «Єдиної Росії» Наталії Поклонської, яка назвала слова телеведучої Собчак про те, що Крим є українською територією, «неповагою до людей і власної батьківщини».

Також в інтерв'ю Юрію Дудю Собчак зазначила, що помічник президента Росії Владислав Сурков відповідальний за ситуацію в Україні і «на його руках кров». 

18 жовтня Ксенія Собчак оголосила про участь у виборах президента Росії

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що означає висунення Ксенії Собчак у президенти Росії

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: