УКРАЇНА

У Раді доопрацюють проект Порошенка про підстави втрати громадянства України — голова Меджлісу

21 квітня, 2018 00:58
УКРАЇНА/У Раді доопрацюють проект Порошенка про підстави втрати громадянства України — голова Меджлісу
Зберегти
Вигляд
У Верховній Раді доопрацюють президентський законопроект про зміни до закону про громадянство щодо мешканців анексованого Криму.

У Верховній Раді доопрацюють президентський законопроект про зміни до закону про громадянство щодо мешканців анексованого Криму.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Упевнений, що при розгляді законопроекту в Комітетах і на сесії Верховної Ради всі запропоновані норми будуть приведені у відповідність з принциповими підходами держави, визначеними в чинному Законі України «Про забезпечення прав и свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», — написав він у Facebook.

Чубаров водночас заявив, що деякі запропоновані Порошенком норми законопроекту щодо питань про втрату громадянства України «викличуть обґрунтоване обурення у жителів тимчасово окупованого Криму».

Він додав, що на розгляді цього законопроекту на Комітеті Ради з прав людини можуть брати участь правозахисники та представники громадських організацій.

20 квітня президент України Петро Порошенко запропонував Верховній Раді проект закону, яким передбачається втрата українського громадянства людиною, яка брала участь у «виборах»в анексованому Криму .

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залишатися українцем у Криму — спецрепортаж з окупованого півострова

Пов`язані новини