Голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та народний депутат від «Слуги народу» Богдан Яременко підготував проєкт листа до американських конгресменів, які вимагають у США внести «Азов» до списку іноземних терористичних організацій.

Про це він повідомив у Facebook.

Яременко заявив, що вважає «спроби публічного очорнення» підрозділу спеціального призначення «Азов» такими, що не можуть залишитися без реагування народних депутатів України.

«Хочу нагадати американським колегам, що цей військовий підрозділ створений активістами і учасниками Революції Гідності. Азовці брали участь у звільненні з російської окупації Маріуполя і великої кількості інших населених пунктів», — наголосив Яременко.

За словами Яременка, задля зняття усіх непорозумінь у листі до Конгресу США міститься пропозиція надати будь-яку необхідну допомогу у з’ясуванні об’єктивної та неупередженої інформації про загін спеціального призначення «Азов». Також у листі є звернення до правоохоронних органів України з проханням опублікувати результати перевірки усіх фактів та тверджень, про які заявляють американські конгресмени.

Підписання і передача листа американській стороні відбудеться 29 жовтня 2019 року. Він відкритий для підпису усіх депутатів.

Нагадаємо, 20 жовтня 40 конгресменів-демократів із Палати представників США підписали звернення до держсекретаря США Майка Помпео з вимогою внести полк «Азов» та дві праворадикальні організації в Європі до списку іноземних терористичних організацій. Полк «Азов» назвав такий намір демократів інформаційною атакою на Україну.

Поділитись: