У полку «Азов» прокоментували звернення 40 членів Палати представників Конгресу Сполучених Штатів щодо внесення його до переліку терористичних організацій.

Про це йдеться у заяві полку, оприлюдненій на офіційному сайті.

«Керівництво полку «Азов» заявляє, що дане звернення є нічим іншим, як інформаційною атакою на Україну, її суверенітет та державну безпеку», — йдеться в заяві полку.

У підрозділі нагадали про участь «азовців» у бойових діях на Донбасі, зокрема в районі Світлодарської дуги від початку 2019 року до вересня.

«Полк «Азов», як офіційна структура Національної гвардії, підпорядковується Міністерству внутрішніх справ України та Генеральному штабу, тож ми вважаємо, що прирівнюючи «Азов» до терористів, 40 членів Палати представників США прирівняли до терористів усі інші українські підрозділи, які захищали Україну на фронті», — стверджують у полку.

У підрозділі також наголосили, що вважають причину, «яка нібито стала поштовхом до появи подібних звернень у США», цілковитою нісенітницею.

«Жодних доказів причетності підрозділу «Азов» до терористичних актів у Новій Зеландії ніколи не існувало у природі, і є банальною брехнею та наклепом», — додали в «Азові».

Нагадаємо, 40 конгресменів-демократів із Палати представників США підписали звернення до Держсекретаря США Майка Помпео, у якому вимагають внести український полк «Азов» та дві праворадикальні організації в Європі до списку іноземних терористичних організацій.

Поділитись: