У січні 2020 року народні депутати створили найбільше у цьому скликанні міжфракційне об'єднання «Цінності. Гідність. Родина».

Як пройшли перші пів року його роботи нам розповів співголова та один з ініціаторів цього об’єднання, «слуга народу» Святослав Юраш у спецпроєкті «Доторканні».

«Насправді за цей час (пів року — ред.) доводилося, перш за все, відбиватися від різних спроб постмодерну парламентського, людей, які зневажають українську сім’ю, інституції навколо неї й так далі, створити обмеження нашої свободи слова, зібрань, совісті», — розповів він.

І, власне, саме «відбиттям цих загроз» об’єднання і займалося від моменту створення, каже депутат. Додає, що об’єднання «багато чого готує», ймовірно, маючи на увазі законотворчу діяльність, що саме — не уточнює.

«Воно (об'єднання — ред.) зараз готувалося до низки подій, які будуть лунати у листопаді цього року починаючи, і там публічно презентуватимуть різноманітну інфраструктуру, яка потребується у питаннях підтримки української сім'ї», — розповів Юраш.

Зазначимо, що на момент створення цього об’єднання до нього увійшли 307 депутатів від кожної фракції та групи в парламенті — це найбільше у IX скликанні.

Його метою вказували «захист вічних цінностей українського суспільства і протидію спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди».

Члени об’єднання обіцяли готувати законопроєкти, покликані «зміцнювати родинні цінності, принципи гідного суспільства та виховання на основі сімейних цінностей дітей та молоді». Наразі жодного проєкту закону не презентували.

Поділитись: