У січні 2020 року народні депутати створили найбільше у цьому скликанні міжфракційне об'єднання «Цінності. Гідність. Родина». Про те, як пройшли перші пів року його роботи, нам розповів співголова та один з ініціаторів цього об’єднання, «слуга народу» Святослав Юраш у спецпроєкті «Доторканні».

Він каже, що від моменту об'єднанню довелося начебто «відбиватися від спроб створити обмеження їхньої свободи слова, зібрань, совісті». Він додав, що об’єднання «багато чого готує», ймовірно, маючи на увазі законотворчу діяльність, але про що саме йдеться — не уточнює.

«Воно (об'єднання — ред.) зараз готувалося до низки подій, які будуть лунати у листопаді цього року, і там публічно презентуватимуть різноманітну інфраструктуру, яка потребується у питаннях підтримки української сім'ї», — розповів Юраш.

Зазначимо, що на момент створення цього об’єднання до нього увійшли 307 депутатів від кожної фракції та групи в парламенті — це найбільше у IX скликанні.

Його метою вказували «захист вічних цінностей українського суспільства і протидію спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди».

Члени об’єднання обіцяли готувати законопроєкти, покликані «зміцнювати родинні цінності, принципи гідного суспільства та виховання на основі сімейних цінностей дітей та молоді». Наразі жодного проєкту закону не презентували.

Поділитись: