У Верховній Раді створили міжфракційне об'єднання, яке наразі є найбільшим за кількістю депутатів — «Цінності, гідність, родина».

Про це заявив ініціатор та голова об’єднання, народний депутат від «Слуги Народу» Святослав Юраш.

До нього увійшли народні депутати від усіх фракцій та груп.

«На ціннісний і сімейний заклик відгукнулись понад 300 депутатів. Себто, конституційна більшість з усіх фракцій та груп українського парламенту. Щоб хоч щось об‘єднало увесь парламент», — написав він.

Метою міжфракційного депутатського об’єднання, як зазначається, є «захист вічних цінностей українського суспільства і протидія спробам знищити фундаментальне природне право в ім’я політичної моди».

Члени об’єднання будуть готувати законопроєкти, покликані «зміцнювати родинні цінності, принципи гідного суспільства та виховання на основі сімейних цінностей дітей та молоді».

Нагадаємо, у Верховній Раді попереднього скликання теж планували ухвалити законопроєкт «про заходи із забезпечення захисту сімейних цінностей та інституту сім'ї в Україні».

Попередній секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов також виступав проти «сотні гендерів» у законодавстві й за побудову України на «вічних євангельських цінностях».

Поділитись: