За словами депутатів, правка Андрія Лозового унеможливить притягнення до відповідальності корупціонерів та чиновників часів президентства Януковича.

У Верховній Раді 4 жовтня зареєстрували проект про скасування судової реформи.

На сайті Ради ідеться про те, що проект Постанови про скасування рішення Верховної Ради України від 3 жовтня 2017 року про прийняття в другому читанні та в цілому проекту Закону «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» передано на розгляд керівництву.

Авторами документу є Олена Сотник, Андрій Журжій, Ірина Подоляк та Оксана Сироїд від «Самопомочі».

Як повідомила Громадському Олена Сотник, правка Андрія Лозового від «Радикальної партії» до закону унеможливить притягнення до відповідальності корупціонерів та чиновників часів президентства Януковича.

«400 тисяч справ, які є зараз в різних правоохоронних органах після цієї поправки будуть закриті просто, бо розумієте, це всі справи — де вже є підозри і де ще немає. Три місяці розслідування — для злочинів середньої тяжкості і 6 місяців для важкої — ну у нас іноді експертизи проводять лише 4-6 місяців. До речі, і в Лозового, і в Мосійчука, котрий так захищає цю поправку — в них конфлікт інтересів, бо це справи ж проти них будуть закриті», — сказала депутатка. 

3 жовтня Верховна Рада підтримала судову реформу. За законопроект 6232, який вносить зміни до Господарського процесуального, Цивільного процесуального кодексів, Кодексу про адміністративне судочинство України та інших законодавчих актів проголосували 234 народних депутати

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через голосування за судову реформу Добкін покинув «Опозиційний блок».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile