У Верховній Раді України зареєстрували урядовий законопроєкт про державне регулювання у сфері грального бізнесу, який фактично легалізує цей вид діяльності в Україні.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

«Урядовий законопроект має на меті комплексно впорядкувати діяльність у сфері організації та проведення азартних ігор», — повідомляють у Кабміні.

Зазначається, що законопроєктом передбачається, що організовувати діяльність з грального бізнесу можна буде лише у готелях, що мають 3-5 зірок, а казино організовувати дозволять лише у 5-зіркових готелях.

Діяльність з грального бізнесу пропонують обов'язково сертифікувати, паралельно посиливши відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії.

«Легалізація грального бізнесу також дозволить бюджету отримати до 5 мільярдів гривень, проте остаточні цифри очікуваних надходжень до бюджету залежатимуть від того, у якій редакції депутати приймуть закон», — повідомляють у Кабміні.

Нагадаємо, що відповідно до останніх опитувань соціальної групи «Рейтинг», 58% українців у жодному разі не підтримують легалізацію грального бізнесу, 38% виступають за повну або часткову легалізацію.

За розрахунками уряду, надходження до бюджету від легалізації грального бізнесу можуть скласти 2-2,5 мільярда гривень на рік.

Напередодні Кабінет міністрів схвалив Програму дій уряду та низку законопроєктів, зокрема щодо легалізації грального бізнесу та впорядкування діяльності з видобутку бурштину.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що гральний бізнес в Україні планують легалізувати лише у 5-зіркових готелях.

Поділитись: