У радниці президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа та дівчини його сина Кімберлі Гілфойл виявили коронавірусне захворювання COVID-19.

Про це повідомляє CNN із посиланням на керівника апарату фінансового комітету передвиборчого штабу Трампа Серхіо Гора.

«Після отримання позитивного результату тесту Кімберлі була негайно ізольована, щоб уникнути будь-якого ризику. Вона почувається добре і здасть ще один тест, щоб підтвердити діагноз, оскільки у неї немає симптомів. Як запобіжний захід будуть скасовані всі майбутні події», — повідомив Гор.

Гілфойл отримала позитивний результат тесту, коли перебувала у Південній Дакоті, це було перед тим, як радниця Трампа повинна була взяти участь в президентському заході біля гори Рашмор.

Кімберлі Гілфойл відповідає за збір коштів на передвиборчу кампанію Дональда Трампа.

Гілфойл — дівчина старшого сина президента Дональда Трампа-молодшого. Він також здав тест на коронавірус, який виявився негативним. Проте його все одно відправили на самоізоляцію.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 4 липня у світі коронавірусною хворобою хворіли або хворіють 11 197 278 людей, з них 6 342 850 — одужали, а 529 197 — померли. Зараз від хвороби лікуються 4 325 231 людина.

За минулу добу, 3 липня, в Україні виявили 914 нових випадків коронавірусної хвороби. Також зафіксували 15 летальних випадків, а 597 хворих одужали.

Поділитись: