Світ

У рамках розслідування вбивства журналіста в Словаччині затримали одну людину

1 березня, 2018 07:21
Світ/У рамках розслідування вбивства журналіста в Словаччині затримали одну людину
Зберегти
Вигляд
Поліція Словаччини затримала одну людину в рамках розслідування  убивства журналіста Яна Кучака та його подруги Мартіни.

Поліція Словаччини затримала одну людину в рамках розслідування  убивства журналіста Яна Кучака та його подруги Мартіни.

Про це повідомляє словацьке інформагентство Aktuality.sk.

«Поліція має в своєму розпорядженні інформацію про те, що нібито в п'ятницю двоє людей, які вже давно підозрюються у вчиненні злочинів, пов'язаних з наркотиками, говорили про те, що необхідно взяти зброю і їхати в село Велька Мача», — йдеться в повідомленні. У цьому селі був убитий журналіст.

Поліція провела кілька рейдів, під час яких вилучили боєприпаси та зброю. 

Нагадаємо, міністр культури Словаччини Марек Мадаріч пішов у відставку у зв'язку із вбивством журналіста-розслідувача Яна Кучака і його дівчини.

у Словаччині невідомі вбили 27-річного журналіста Яна Кучака і його дівчину. Пару застрелили у їхньому будинку в місті Велка-Мака.

Кучак — перший убитий журналіст в Словаччині за всю історію існування держави.

У поліції вважають, що вбивство може бути пов’язане з професійною діяльністю Кучака, який займався журналістськими розслідуваннями.

Відомо, що в його останньому матеріалі від 9 лютого йшлося про ймовірне податкове шахрайство компаній словацького бізнесмена Маріана Коцнера, пов’язане з розкішним житловим комплексом у Братиславі.

Торік журналіст заявляв, що Коцнер йому погрожував.

Цей скандал спровокував в Словаччині масові протести, під час яких учасники мітингу вимагали відставки глави МВС Роберта Калінака, у якого були ділові зв’язки з забудовником.

Словацький уряд запропонував винагороду 1 мільйон євро за інформацію, яка допоможе розкрити вбивство журналіста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свобода слова під загрозою: що відомо про вбивство словацького журналіста

Пов`язані новини