Регіональні прокурори пройшли вже два етапи атестації у рамках реформування Офісу генеральної прокуратури.

Про це інформує пресслужба Офісу генпрокурора.

«Кадрові комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур завершили опрацювання протоколів проходження двох етапів тестування. 2383 прокурори, тобто понад 75%, успішно пройшли два етапи атестації» — йдеться у повідомленні.

Прокурори, які не з'явилися на тестування і не повідомили про поважність причин своєї неявки або набрали низькі бали, будуть звільнені.

Також комісії розглянули приблизно тисячу заяв прокурорів про перенесення строків тестування, поданих як напередодні, так і після дня проходження атестації. Члени комісій вирішили призначити додатковий день для складання тестів.

У прокуратурі нагадали, що перші два етапи атестації прокурорів регіональних прокуратур відбулися на початку березня 2020 року. Вони передбачали перевірку рівня знань законодавства та вмінь його застосування, а також загальних здібностей та навичок.

Прокурорів, які успішно пройшли обидва тестування, допускають до третього етапу атестації, який включає виконання практичного завдання та проходження співбесіди.

Дати третього етапу атестації та додаткового тестування перших двох етапів визначать комісії після того, як закінчиться карантин.

Нагадаємо, 28 лютого 2020-го у регіонах почалася атестація прокуратур — у першому етапі мали взяти участь 3697 прокурорів з усіх обласних центрів, Криму та військових прокуратур регіонів і Об’єднаних сил.

Атестацію проводять, згідно з законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури».

Атестація передбачає кілька етапів: тестування на знання законодавства, тестування на загальні здібності та навички, виконання практичного завдання, перевірка доброчесності прокурорів та проведення співбесіди.

Поділитись: