ENRU

У республіканців не вистачить голосів для заміни закону про охорону здоров’я Obamacare

Ще двоє сенаторів-республіканців оголосили, що проголосують проти відкриття дебатів щодо нового законопроекту про охорону здоров'я.

Про це повідомляє The New York Times. 

Сенатори Джеррі Моран і Майк Лі незалежно один від одного заявили, що не можуть підтримати законопроект.

Раніше відповідні заяви також зробили два інших республіканських сенатора, Сюзан Коллінз і Ренд Пол.

Маючи в своєму розпорядженні лише 52 місця зі 100 у Сенаті, республіканці могли дозволити втратити лише два голоси, щоб домогтися схвалення їхнього плану щодо заміни Закону про доступність медицини, ініціатором якої був екс-президент США Барак Обама.

Очікується, що всі 48 сенаторів-демократів проголосують проти нього.

Президент Дональд Трамп закликав республіканців в Конгресі скасувати закон, який отримав назву Obamacare, і виробити план, який, за його словами, могли б підтримати демократи.

Після того, як стало відомо, що республіканський законопроект втратив підтримку в Сенаті, Трамп написав уTwitter: «Республіканці повинні просто скасувати Obamacare і виробити новий план в галузі охорони здоров'я, який почнеться з чистого аркуша. Демократи до них приєднаються!».

Демократи наполягали, що не підтримуватимуть жодні законодавчі ініціативи республіканців, спрямовані на скасування закону про охорону здоров'я, прийнятого за підтримки президента Барака Обами, але готові домовлятися з республіканцями про додатки до нього.

Нагадаємо, президент Трамп видав указ про скасування реформи охорони здоров'я, проведеної Обамою, 21 січня.

Закон підготували з ініціативи Барака Обами і ухвалили у 2010 році, коли Демократична партія мала беззаперечну перевагу в обох палатах Конгресу.

Раніше палата представників Конгресу США підтримала скасування Obamacare

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке Obamacare і чому Трамп хоче його скасувати. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram