Влада Росії вирішила залучити сайт знайомств «Мамба» для підвищення явки серед молоді на губернаторських виборах, які відбудуться 10 вересня

Влада Росії вирішила залучити сайт знайомств «Мамба» для підвищення явки серед молоді на губернаторських виборах, які відбудуться 10 вересня.

Про це повідомляє телеканал «Дождь» з посиланням на близькі до Кремля джерела.

За словами співрозмовників телеканалу, якщо експеримент удасться, його використовуватимуть під час президентської кампанії у 2018 році.

Служба знайомств «Мамба» випустила додаток під назвою «Разом на вибори» — воно доступне для завантаження на iPhone і Android. Дизайн додатка повністю збігається з додатком основного сервісу, а під час запиту технічної підтримки додаток відправляє на сторінку Mamba.ru.

У додатку пропонується знайти собі пару, зустрітися в єдиний день голосування на виборах губернатора, які відбудуться в 16 регіонах, і разом проголосувати.

У процесі пошуку пари додається фотографія «кандидата» і пропонується відповісти на питання: «Підеш з нею (з ним) на вибори?». У разі збігу позитивних відповідей користувач отримує повідомлення: «Схоже, ми сподобалися один одному. Ми можемо разом піти на вибори 10 вересня».

Відтак користувачі отримують можливість листуватися. Також у додатку можна знайти виборчу дільницю, зручну обом користувачам.

У коментарі «Дождю» гендиректор «Мамби» Андрій Бронецкий сказав, що запустити такий додаток їм «порадили». На питання, чи була це адміністрація президента або Центрвиборчком, він не відповів.

Раніше спікер Держдуми Росії В’ячєслав Володін запропонував провести вибори президента Росії у 2018 році в день анексії Криму 18 березня.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: