Світ

У РФ з’явився ролик із закликом голосувати на виборах, де «лякають» армією та геями

18 лютого, 2018 09:41
Світ/У РФ з’явився ролик із закликом голосувати на виборах, де «лякають» армією та геями
Зберегти
Вигляд
У соцмережах в Росії поширили вірусний ролик із закликом йти на вибори президента. За відмову голосувати головний герой стикається з «неприємностями», які на відео уособлює армія та, зокрема, геї.

У соцмережах в Росії поширили вірусний ролик із закликом йти на вибори президента. За відмову голосувати головний герой стикається з «неприємностями», які на відео уособлює армія та, зокрема, геї.

За сюжетом, головний герой напередодні виборів свариться з дружиною та закликає її не йти на вибори через передбачуваність результатів.

Після того йому сниться, що через відмову голосувати в Росії новий президент ухвалив низку законів. Зокрема, за головним героєм, відповідно до нового законодавства, приходять військові, серед яких є темношкіра людина. Вони намагаються забрати чоловіка в армію, не зважаючи на його непризовний за старими законами вік.

Син героя одягнений як піонер та просить батька дати йому чотири мільйони рублів на охорону школи. А в себе на кухні хазяїн квартири бачить гея, якого, за новими законами новообраного президента, залишили вдома «на передержку» після розлучення з партнером.

Після усіх цих сцен герой прокидається та вирішує йти на вибори президента.

Як зазначає Meduza, авторів ролика знайти не вдалося. У соцмережах відео завантажили на десятки різних акаунтів. Деякі з копій набрали тисячі переглядів, а деякі не подивився практично ніхто. Низка сторінок, на яких з’явився ролик, були створені кілька днів тому.

У Facebook одним з перших відео завантажив так званий «радник глави ДНР» Олександр Казаков. Його публікація зібрала понад 2 мільйони переглядів. А в Instagram ролик опублікував, серед інших, губернатор Ставропольського краю Володимир Владимиров.

Головну роль у відео зіграв російський актор Сергій Бурунов, відомий за низкою серіалів, шоу та фільмів в РФ. Він не відповів на дзвінок журналістів Meduza. Його агент повідомила, що він відмовляється спілкуватися з пресою на тему ролика.

У Росії офіційно призначили вибори президента на день анексії Криму 18 березня.

У них мають намір взяти участь чинний президент РФ Володимир Путін, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, засновник «Яблука» Григорій Явлінський, журналістка Ксенія Собчак.

Україна ставитиме питання на міжнародному рівні про незаконність виборів президента РФ у Криму.

Пов`язані новини