Технології

У Росії блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram

17 квітня, 2018 20:24
Технології/У Росії блокуватимуть інструменти для обходу заборони Telegram
Зберегти
Вигляд
У Росії блокуватимуть інструменти для обходу заборони месенджера Telegram за запитом відповідно до російського законодавства.

У Росії блокуватимуть інструменти для обходу заборони месенджера Telegram за запитом відповідно до російського законодавства.

Про це повідомив глава Роскомнадзору Олександр Жаров, передає «Інтерфакс».

Він нагадав, що відповідно до закону РФ від 1 листопада 2017 року, ті компанії, які надають користувачам інструменти обходу блокувань, повинні блокувати доступ до сайтів, внесених до реєстру заборонених ресурсів.

Для цього анонімайзери поряд з операторами зв'язку та пошуковими системами зобов'язані підключитися до федеральної державної інформаційної системи (ФДІС).

Роскомнадзор, як уповноважений орган влади по виконанню даного закону, на вимогу правоохоронних органів направляє повідомлення власникам анонімайзерів про необхідність підключення до ФДІС.

Після підключення до системи, анонімайзери повинні закрити доступ до заборонених сайтів, або будуть заблоковані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Криму представили аналог Telegram, в якому можна зламати акаунт за хвилини

Нагадаємо, 16 квітня у Росії почали блокувати Telegram.

Суд РФ постановив заблокувати месенджер Telegram на території Російської Федерації 13 квітня. Причиною стала відмова надати представникам ФСБ ключі шифрування, які дозволили б їм читати листування користувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дуров прокоментував блокування Telegram у Росії

Пов`язані новини