Директорку Російського академічного молодіжного театру (РАМТ) Софія Апфельбаум затримали після допиту в Слідчому комітеті РФ у справі «Сьомої студії».

Директорку Російського академічного молодіжного театру (РАМТ) Софія Апфельбаум затримали після допиту в Слідчому комітеті РФ у справі «Сьомої студії».

Про це повідомила російська газета «Известия».

За інформацією видання, екс-чиновницю російського Мінкульту підозрюють в підтасовуванні документів, завдяки яким «Сьома студія» Кирила Серебренникова отримала держконтракт на 214 млн рублів, з яких нібито щонайменше 68 млн були вкрадені .

Найближчим часом слідство має намір клопотати про її арешт.

У СК РФ вважають, що саме Апфельбаум дала своїм підлеглим доручення розробити технічне завдання «під конкретного учасника» аукціону і туди був внесений пункт про те, що контракт повинен мати авторські права або ліцензію на проект «Платформа».

Також про затримання Апфельбаум повідомила глава організації «Русь сидящая» Ольга Романова.

За даними видання Meduza, у справі «Сьомої студії», Апфельбаум проходила свідком. У неї в кінці травня був проведений обшук, а потім її допитували в СК.

22 серпня у Росії режисеру Серебренникову висунули звинувачення у шахрайстві. У той же день Серебренникова затримали та повезли на допит до Слідчого комітет РФ.

Російський режисер Кирило Серебренников відомий неординарними, нерідко скандальними постановками та кінострічками, а також критикою на адресу російського суспільства та влади. Його звинувачують у розкраданні майже 70 мільйонів рублів (гроші видані на його театральний проект «Платформа».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дискомфорт як пальне: хто такий Кирило Серебренников

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: