Світ

У Росії після перевірок на пожежну безпеку закрили третину ТЦ — «Коммерсант»

8 травня, 2018 11:12
Світ/У Росії після перевірок на пожежну безпеку закрили третину ТЦ — «Коммерсант»
Зберегти
Вигляд
У Росії масові перевірки торгових центрів на предмет пожежної безпеки призвели до того, що майже третину ТЦ по всій країні довелося тимчасово закрити через порушення

У Росії масові перевірки торгових центрів на предмет пожежної безпеки призвели до того, що майже третину ТЦ по всій країні довелося тимчасово закрити через порушення.

Про це повідомляє «Коммерсант».

Зазначається, що сукупні втрати можуть перевищувати 500 мільйонів рублів на місяць. У деяких містах через неможливість торгувати орендарі змушені відправляти персонал у вимушені відпустки.

У Хабаровську після перевірок місцеві підприємці вирішили вийти на акцію протесту проти закриття торгових центрів.

Один з ініціаторів акції повідомив, що підприємці виступають за проведення перевірок рятувальниками, однак проти закриття ТЦ, адже «в результаті орендарі зазнають збитків через простій».

25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

За підозрою у причетності до пожежі суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трагедія в Кемерові: загальнонаціональний траур, протести й «удар у спину Путіну»

Пов`язані новини