Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу через збиття військового літака Іл-20 біля берегів Сирії.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу через збиття військового літака Іл-20 біля берегів Сирії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті відомства.

«На місці інциденту разом з представниками Міноборони РФ працюють слідчі та криміналісти Слідчого комітету Росії. Встановлюються усі обставини та причини того, що сталося», — заявили у Слідкомі Росії.

Нагадаємо, пізно ввечері 17 вересня російський військовий літак Іл-20 з 15 військовими на борту зник над Середземним морем за 35 кілометрів від узбережжя Сирії.

Згодом стало відомо, що російський літак збили сирійські військові, цілячись в ізраїльське повітряне судно. Літак після атаки впав у море.

Станом на 18 вересня уламки збитого літака дістали з води. Унаслідок авіакатастрофи загинули 15 російських військових.

Джерела каналу CNN у Пентагоні повідомили, що Іл-20 збили саме з тих зенітних установок, які свого часу РФ продала Сирії.

Міноборони Росії звинуватило Ізраїль у збитті російського військового літака Іл-20 біля берегів Сирії. У Росії заявили, що залишають за собою право на «адекватні дії у відповідь». У РФ визнали, що літак збили зенітні комплекси союзної Сирії, проте заявляють, що «підставили його під удар літаки Ізраїлю».

Посла Ізраїлю викликали в Міністерство закордонних справ Росії.

У свою чергу, Ізраїль відповів на звинувачення Росії щодо збиття військового літака Іл-20 біля Сирії та заявив, що покладає повну відповідальність за катастрофу на режим Башара Асада.

Володимир Путін, коментуючи збиття російського Іл-20 у Сирії, пообіцяв дії у відповідь, «які помітять усі». У Держдумі РФ запропонували розірвати дипвідносини з Ізраїлем після збиття літака Сирією.

Поділитись: