Світ

Збиття російського військового літака біля Сирії: посла Ізраїлю викликали в МЗС РФ

18 вересня, 2018 14:53
Світ/Збиття російського військового літака біля Сирії: посла Ізраїлю викликали в МЗС РФ
Зберегти
Вигляд
Посла Ізраїлю Гаррі Корена викликали до Міністерства закордонних справ Росії після того, як РФ звинуватила Тель-Авів у збитті в Сирії військового літака Іл-20.

Посла Ізраїлю Гаррі Корена викликали до Міністерства закордонних справ Росії після того, як РФ звинуватила Тель-Авів у збитті в Сирії військового літака Іл-20.

Про це повідомили в МЗС Росії, передає «Интерфакс».

«У зв’язку з ситуацією, яка склалася, до МЗС викликаний посол Ізраїлю», — заявили представники МЗС Росії журналістам.

Пізно ввечері 17 вересня російський військовий літак Іл-20 з 14 військовими на борту зник над Середземним морем в 35 кілометрах від узбережжя Сирії. У Міністерстві оборони Росії визнали, що літак збили зенітні комплекси союзної Сирії, проте «підставили його під удар літаки Ізраїлю». Офіційно в МО Росії повідомили про загибель 15 військових.

Пізніше в Росії заявили, що залишають за собою право на «адекватні дії у відповідь». У посольстві Ізраїлю в Росії відмовилися коментувати журналістам заяви Міноборони РФ про причетність до збиття літака.

З води підняли уламки збитого літака. У Міноборони РФ заявили, що місце падіння — в 27 кілометрах на захід від населеного пункту Баніас сирійської провінції Латакія.

У Кремлі відреагували на збиття біля Сирії військового літака РФ Іл-20 та пообіцяли «проаналізувати ситуацію». Також Кремль погодився з твердженням Міністерства оборони РФ про те, що літак РФ збили нібито через дії Ізраїлю.

Більше про:
# Сирія
# Росія
Пов`язані новини