Світ

У Росії порушили справу проти начальника варти, що гасила пожежу у Кемерові

11 квітня, 2018 12:48
Світ/У Росії порушили справу проти начальника варти, що гасила пожежу у Кемерові
Зберегти
Вигляд
Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти Сергія Геніна — начальника варти пожежної ланки, яка гасила пожежу  у торговельно-розважальному центрі «Зимняя вишня» у Кемерові.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу проти Сергія Геніна — начальника варти пожежної ланки, яка гасила пожежу  у торговельно-розважальному центрі «Зимняя вишня» у Кемерові.

Про це йдеться на сайті органу.

Його підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 293 КК РФ (халатність).

За версією слідства, разом з пожежними Генін увійшов у палаючу будівлю через західний вхід. Один з очевидців вказав на сходовий проліт, який, на його думку, був найкоротшим шляхом до кінозалу на четвертому поверсі, де перебувала найбільша кількість людей.

«Генін, як вважає слідство, проігнорував ці відомості, і не звірив з наявними планами-схемами найкоротші шляхи до місця порятунку людей, направивши свою ланку до дальнього від свого місцезнаходження сходовому марші, що знаходиться в південно-східній частині торгового центру», — йдеться у повідомленні СК.

Коли пожежники за вказівкою Геніна дійшли до четвертого поверху, то опинилися перед замкненими дверима. Після цього їм довелося повертатися назад до західного входу. У СК стверджують, що «співробітники пожежної ланки втратили час, який вони могли використовувати для порятунку людей».

Нагадаємо, 25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа. Згідно з останніми даними, під час пожежі загинули 64 людини (серед них — 41 дитина).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

За підозрою у причетності до пожежі суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Трагедія в Кемерові: загальнонаціональний траур, протести й «удар у спину Путіну»

Пов`язані новини