Світ

У Росії засудили чоловіка за пости в Telegram

26 червня, 2018 15:40
Світ/У Росії засудили чоловіка за пости в Telegram
Зберегти
Вигляд
У російському Калінінграді 35-річного місцевого жителя Олександра Петровського засудили до 2 років колонії за «заклики до тероризму» у месенджері Telegram.

У російському Калінінграді 35-річного місцевого жителя Олександра Петровського засудили до 2 років колонії за «заклики до тероризму» у месенджері Telegram.

Про це повідомляє місцеве видання «Новый Калининград», передає Meduza.

Петровського затримали в Калінінграді 5 листопада 2017 року. У цей день прихильники політика і відеоблогера В'ячеслава Мальцева, засновника руху «Артпідготовка», діяльність якої заборонена у Росії, вийшли на акції проти режиму Володимира Путіна.

За версією слідства, Петровський закликав до тероризму в чаті Telegram під назвою «Революція-Калінінград».

Зокрема, за версією обвинувачення, чоловік, «закликав до тероризму, вбивства поліцейських і насильницького повалення влади в Калінінградській області та країні».

Адвокат Петровського Ростислав Куликов уважає, що цитати його підзахисного в Telegram були вирвані з контексту. Петровський провину заперечує.

Адвокат наполягав призначити підсудному штраф. Звинувачення ж просило для Петровського три роки колонії.

«Вирок він сприйняв стоїчно. У наступному році може вже розраховувати на умовно-дострокове звільнення», — зазначив адвокат.

Петровського звинуватили у закликах до тероризму (частиною 2 статті 205.2 Кримінального кодексу РФ). Вирок підсудному винесли наприкінці травня, проте чинності він поки не набув.

Нагадаємо, 5 червня у Росії винесли вирок активісту Єгорову через пост «ВКонтакте» проти Путіна

Більше про:
# Telegram
# Росія
Пов`язані новини