Слідчий комітет РФ відзвітував про завершення розслідування справи «Сьомої студії», підозрюваним у якій проходить режисер Кирило Серебренников.

Слідчий комітет РФ відзвітував про завершення розслідування справи «Сьомої студії», підозрюваним у якій проходить режисер Кирило Серебренников.

За словами адвокатки Ірини Поверінової, в підсумкових матеріалах слідства сума збитків по кримінальній справі виросла з 68 до 133 мільйонів рублів, передає «Інтерфакс».

Вона також зазначила, що об'єм кримінальної справи перевищує 100 томів.

Крім того, слідчі виділили в окреме провадження матеріали щодо головного бухгалтера і продюсера АНО «Сьома студія» Ніни Масляєвої і Катерини Воронової, повідомляє Агентство міських новин «Москва».

Нагадаємо, 4 грудня суд у Москві залишив режисера Кирила Серебренникова під домашнім арештом, таким чином відмовивши його адвокатам в апеляції на попереднє рішення суду.

22 серпня в Росії режисеру Серебренникову висунули звинувачення у шахрайстві. У той же день Серебренникова затримали та повезли на допит до Слідчого комітет РФ.

У жовтні під час засідання  до матеріалів справи долучили додатковий список людей, які поручились за Серебренникова. Серед них Йосип Кобзон, Мирон Федоров (репер «Оксімірон»), Зураб Церетелі, Борис Гребенщиков, Олександр Цекало, Станіслав Говорухін, Аліса Фрейндліх, Олег Басилашвілі та інші. Всього в цьому списку понад 30 імен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Театральне розслідування: у чому звинувачують російського режисера Кирила Серебренникова.

Поділитись: