У російському Кемерові розпочали демонтаж одного з будинків, що входять до комплексу торгово-розважального центру (ТРЦ) «Зимняя вишня».

У російському Кемерові розпочали демонтаж одного з будинків, що входять до комплексу торгово-розважального центру (ТРЦ) «Зимняя вишня».

Про це пише «Інтерфакс».

Увесь комплекс складається із семи будівель, зведених із цегли і залізобетону. Демонтаж розпочали з 2-поверхової будівлі, в якій є сауни та автомийка.

В. о. губернатора Кемеровської області Сергій Цивільов повідомив журналістам, що будівля перебуває в аварійному стані і експлуатувати її не можна.

«Сьогодні ми розпочинаємо демонтаж допоміжних будівель для того, щоб підготувати майданчик для демонтажу основної будівлі», — пояснив Цивільов.

Основний власник — ВАТ «Кемеровський кондитерський комбінат»  безкоштовно передав муніципалітету всі будівлі комплексу, а також викупить частки у тих, хто незадоволений планами щодо демонтажу.

Сквер на місці ТРЦ планують відкрити до 1 вересня. У майбутньому сквері не передбачено об'єктів комерції і торгівлі.

25 березня в російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» сталася пожежа, загинули 60 людей. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в Кемерові: що відомо

Зранку 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня».

Вони вимагали покарати винних і повідомити правду про те, що сталося в ТЦ, позаяк уважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

За підозрою у причетності до пожежі суд взяв під варту керівницю торгового центру та ще чотирьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трагедія в Кемерові: загальнонаціональний траур, протести й «удар у спину Путіну»

Поділитись: