У Державній думі Росії зареєстрували проект постанови про невизнання підсумків виборів президента України.

Документ, який опублікований на сайті Держдуми, подав лідер російської Ліберально-демократичної партії Володимир Жириновський.

Так, у постанові вказується, що депутати Держдуми «глибоко стурбовані» проведенням виборів президента України в умовах нібито нечесної виборчої кампанії із застосуванням «брудних» виборчих технологій, що є «грубим порушенням міжнародно-правових правил і норм, що лежать в основі організації і проведення демократичних виборів».

У документі стверджується, що нинішня «антиросійська» влада не в змозі організувати чесні вибори, а також висловлюються скарги на заборону російських спостерігачів в Україні.

У висновку Держдуми сказано, що документ пропонується доопрацювати, вписавши в нього умови, згідно з якими вибори в Україні можуть бути визнані.

Проект постанови планують включити в порядок дня Держдуми на 2 квітня.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Поділитись: