Московський міський суд засудив колишнього депутата Верховної Ради та колишнього міністра транспорту та зв'язку України Миколу Рудьковського до 2 років колонії загального режиму. Його звинувачують у нападі на російське посольство.

Про це повідомляє пресслужба Генпрокуратури РФ.

Зазначається що 51-річного Рудьковського засудили в за ч. 2 ст. 360 Кримінального кодексу РФ — напад на службові приміщення і транспортні засоби осіб, які користуються міжнародним захистом, вчинене з метою ускладнення міжнародних відносин.

У Генпрокуратурі Росії вважають, що ввечері 14 червня 2014 року Рудковський, який тоді був депутатом Верховної Ради, разом із невідомими активістами від українських націоналістичних організацій, взяв участь у нападі на посольство Росії в Києві.

Також повідомили, що у вересні 2018 року Рудьковського затримали на території РФ і на підставі судового рішення його взяли під варту.

У прокуратурі вважають, що дії Рудьковського та інших осіб заподіяли майнову шкоду МЗС РФ на загальну суму понад 14,8 млн рублів.

Микола Рудковський був міністром транспорту та зв'язку України у 2006-2007 роках за президентства Віктора Ющенка. Він був народним депутатом 4-го та 5-го скликання від «Соціалістичної партії України» (2002-2006 роки) та 6-го скликання від «Партії регіонів» (2012-2014 роки).

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile