Російських футболістів Олександра Кокоріна і Павла Мамаєва, засуджених за бійку, випустять з ув’язнення умовно-достроково.

Про це повідомляє «Интерфакс».

Рішення про звільнення спортсменів ухвалив виїзний суд у виправній колонії № 4 «Золотий лев» Бєлгородської області Росії. Також суд задовольнив клопотання про звільнення молодшого брата Олександа — Кирила Кокоріна.

За словами адвоката Юрія Падалки, адміністрація колонії підтримала звільнення братів Кокоріних і Мамаєва, а постраждала сторона проти цього не заперечувала. Рішення про умовно-дострокове звільнення набере чинності через 10 днів, 17 вересня.

У колонії футболісти перебували від початку липня 2019 року. До цього з жовтня 2018-го їх тримали в СІЗО, де один день зараховується як півтора дня в колонії. На рішення про їх звільнення повпливала також позитивна характеристика футболістів від керівництва колонії. Завдяки їм більше засуджених почали займатися спортом. 

Нагадаємо, 8 травня 2019 року Московський суд засудив нападника команди «Зеніт» (Санкт-Петербург) Олександра Кокоріна і півзахисника «Краснодара» Павла Мамаєва до 1 року і 6 місяців та 1 року 5 місяців колонії, відповідно. Разом із футболістами засудили молодшого брата Кокоріна Кирила (до 1 року та 6 місяців колонії) та друга гравців Олександра Протасовіцького (до 1 року і 5 місяців).

Їх визнали винними за статтями «хуліганство» і «умисне завдання шкоди здоров’ю». 8 жовтня 2018 року засуджені побилися спершу з водієм ведучої «Першого каналу» Ольги Ушакової Віталієм Соловчуком, а потім із директором департаменту Міністерства промисловості та торгівлі Росії Денисом Паком та главою наукового центру НАМІ Сергієм Гайсіним. Причинами бійок в обох випадках були словесні конфлікти.

Автор: Ігор Бігун
Поділитись: