У Москві в інфекційній лікарні № 2 померла 79-річна жінка, у якої діагностували коронавірусну інфекцію COVID-19.

Про це повідомляє оперативний штаб Москви по боротьбі з коронавірусів.

Пацієнтку госпіталізували 13 березня. З 14 березня її лікували у приватній клініці, а через два дні перевели в інфекційну лікарню.

Лікарі стверджують, що смерть настала «унаслідок пневмонії на тлі дуже важкої супутньої патології». Пацієнтка мала низку хронічних захворювань, зокрема цукровий діабет другого типу, атеросклероз, ішемічну хворобу серця.

Загалом у Росії відомо про 147 випадків інфікування.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі офіційно зареєстровано 218 815 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 8810 смертей та 84 114 випадків, коли пацієнти успішно одужали після зараження.

В Україні наразі зафіксовано 16 випадків коронавірусного захворювання COVID-19: у Чернівецькій (10), Житомирській (1), Київській (2), Донецькій (1) областях і в Києві (2). Два з цих 16 летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій. Крім того, 18 березня стало відомо, що серед інфікованих — народний депутат Сергій Шахов.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile