Світ / Сусідні країни

У РФ визнали факти рабської праці в колонії. Учасниця Pussy Riot заявила про це 5 років тому

ТАСС
Світ/Сусідні країни/У РФ визнали факти рабської праці в колонії. Учасниця Pussy Riot заявила про це 5 років тому
Зберегти
Вигляд
Федеральна служба виконання покарань Росії визнала використання рабської праці у колонії №14 в Мордовії, де раніше утримували учасницю гурту Pussy Riot Надію Толоконнікову.

Слідчому комітету Росії передали матеріали справи для відкриття кримінального провадження.

Перевірка служби виявила, що жінки в колонії шили одяг з 7:00 ранку до 01:00 ночі, виконуючи замовлення комерційних фірм. Колонію почали перевіряти після того, як до ФВСП звернулася одна з ув’язнених, яка заявила про нестерпну працю та те, що їх змушують шити одяг для керівництва колонії та їхніх родичів.

«Судячи з усього, Толоконнікова мала рацію», — визнав заступник директора Федеральної служби виконання покарань Росії Валерій Максименко.

Надію Толоконнікову засудили до двох років в’язниці після акції гурту Pussy Riot у Храмі Христа Спасителя в 2012 році. Частину терміну вона відбувала в колонії №14 у Мордовії. Тоді Толоконнікова передала через чоловіка відкритий лист у ЗМІ, в якому завила про рабську працю, погрози з боку керівництва колонії, а також насильство над жінками. Толоконнікова розповіла про неякісну їжу, приниження та катування холодом.

Після перевірки колонії її керівника відсторонили.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Якщо залізете в петлю від усвідомлення жаху, що коїться, — нічого не зміните»: інтерв'ю з учасницею Pussy Riot

Раніше видання «Новая газета» оприлюднило відео, на якому працівники виправної колонії № 1 Федеральної служби виконання покарань у Ярославській області протягом десяти хвилин піддають тортурам в’язня. Після цього шістьох співробітників ярославської колонії №1 у Росії затримали у справі про тортури ув'язненого Євгена Макарова.

Пов`язані новини