Ростовський обласний суд Росії засудив мешканця селища Чертково, що межує з Україною, Володимира Моргунова до 12 років колонії суворого режиму за звинуваченням у державній зраді.

Про це повідомляє ТАСС.

Пенсіонера затримали у листопаді минулого року. За словами силовиків, в ході обшуку будинку у Моргунова виявлено 10 коробок з-під телефонів, численні сім-карти, а також два паспорти на його ім'я — російський і український.

«Встановлено, що Моргунов передавав інформацію співробітнику іноземної спецслужби під час особистих зустрічей, про які він домовлявся телефоном», — заявили у ФСБ.

Водночас стверджується, що зустрічі проходили на українській території.

За даними слідства, «зарубіжну розвідку», нібито, «цікавила ситуація в різних сферах економіки, суспільно-політичного життя прикордонного Чертківського району, а також інформація щодо дислокації військової техніки на прикордонній території, сил і засобів, задіяних у забезпеченні охорони державного кордону РФ».

Водночас адвокат обвинуваченого заявив, що сторона захисту оскаржувати вирок не має наміру.

Нагадаємо, у Службі безпеки України заявили, що трьох колишніх бойовиків самопроголошеної «ДНР» засудили до 9 років позбавлення волі.

Поділитись: