Уряд Росії зняв введені в березні цього року обмеження на вивезення з країни медичних масок, бинтів, респіраторів, засобів дезінфекції, протичумних костюмів і деяких інших захисних засобів і медичного устаткування.

Про це йдеться у постанові уряду, розміщеній на порталі правової інформації.

«Визнати постанову як таку, що втратила силу, уряду Російської Федерації… «Про введення тимчасової заборони на вивезення окремих видів продукції…», — йдеться у тексті документу.

Заборону наклали на експорт деяких медичних виробів постановою уряду РФ від 2 березня на термін до 1 червня. Він не поширювався на міжнародну гуманітарну допомогу, яку надає РФ.

Постанова набуває чинності з дня опублікування.

Варто зазначити, що у Росії вперше зафіксували понад 10 тисяч інфікованих за добу (від 2 до 3 квітня). Загалом там вже 124 054 підтверджених випадків інфікування. З них 1 222 людей померли, а 15 013 — одужали. Ще понад 107 тисяч громадян там залишаються інфікованими.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: