Місцезнаходження члена Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова, викраденого в окупованому Криму два роки тому, досі невідоме. Прокуратура Автономної Республіки Крим на сьогодні не має зачіпок, щоб розслідувати цю справу.

Місцезнаходження  члена Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова, викраденого в окупованому Криму два роки тому, досі невідоме. Прокуратура Автономної Республіки Крим на сьогодні не має зачіпок, щоб розслідувати цю справу.

Про це в коментарі Громадському повідомив начальник управління прокуратури АРК Ігор Поночовний.

25 травня 2016 року за фактом зникнення Ервіна Ібрагімова прокуратура АРК відкрила справу за ч.1 статті 115 «Умисне вбивство».

Прокурор пояснив, що за цією статтею кваліфікуються всі зникнення осіб.

Поночовний відзначив, що на сьогодні прокуратурою АРК вжито заходів щодо отримання інформації з усіх можливих джерел.

Співробітники прокуратури АРК звернулись із запитами до Державної прикордонної служби, міністерства закордонних справ, посольства Росії, Меджлісу кримськотатарського народу. Також отримали дані мобільних операторів.

«Але, на жаль, половина з цих органів або не відповідають на запити прокуратури АРК,  або не володіють інформацією», — розповів Поночовний.

За словами прокурора, серед допитаних — батько Ервіна Ібрагімова Умер Ібрагімов, який є потерпілим у цій справі.

«Загалом, свідків і очевидців не встановлено, оскільки викрадення відбулося в безлюдному місці й на момент викрадення там нікого не було. Максимально робота проведена для того, щоб хоча б встановити якусь зачіпку, але нічого, на жаль, поки що немає», — повідомив прокурор АРК.

Ігор Поночовний додав, що подібні справи не мають терміну, тому розслідування продовжується.

Нагадаємо, 24 травня 2016 року в Бахчисараї було викрадено члена регіонального Меджлісу кримських татар та члена Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Викрадачі були вдягнуті у форму спіробітників ДПС, Ервіна посадили у мікроавтобус та вивезли у невідомому напрямку. Досі про його місцезнаходження нічого невідомо.

В окупованому Криму кримінальну справу щодо викрадення Ервіна Ібрагімова призупинено 25 вересня 2017 року.

Поділитись: