У неділю, 12 серпня, у Румунії продовжилися вуличні протести, вже й за межами Бухареста, люди вийшли на протестні акції у різниї частинах країни.

У неділю, 12 серпня, у Румунії продовжилися вуличні протести, вже й за межами Бухареста, люди вийшли на протестні акції у різниї частинах країни.

Про це повідомляє агентство Mediafax.

У столиці на вулиці вийшли десятки тисяч людей, в інших містах акції були менш масштабними, проте вони пройшли у всіх великих містах — тисячі людей вийшли на вулиці Клуж-Напоки, Констанци, Ясси, Сібіу. Менш численні протести пройшли і в інших містах.

Крім того, у Клуж-Напоці почало формуватися наметове містечко — близько 80 людей встановили намети біля будівлі місцевої адміністрації і залишалися в них всю ніч.

Ніяких значних інцидентів під час недільних акцій зафіксовано не було.

Нагадаємо, Генпрокуратура Румунії порушила справу щодо дій правоохоронців під час розгону антиурядового протесту у Бухаресті.

Під час сутичок на антиурядовому мітингу емігрантів перед будівлею уряду Румунії у Бухаресті постраждали понад 435 людей.

10 серпня в Бухаресті та ще низці міст десятки тисяч людей протестували проти політики уряду країни. Під час протестів у Бухаресті між протестувальниками та поліцією сталися сутички. Правоохоронці застосовували сльозогінний газ і водомети проти мітингувальників.

Протести були організовані групами румунів, які працюють за кордоном. За їхніми словами, вони протестують через «укорінену корупцію», низькі заробітні плати і спроби уряду послабити судову владу у країні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile