Влада Риму запровадила штрафи для тих, хто купатиметься, сидітиме, їстиме або кидатиме предмети у фонтани. Санкції не стосуються традиційного жесту — кидання монет на знак повернення у країну

Влада Риму запровадила штрафи для тих, хто купатиметься, сидітиме, їстиме або кидатиме предмети у фонтани. Санкції не стосуються традиційного жесту — кидання монет на знак повернення у країну.

Про це повідомляє Associated Press.

За словами мера міста Вірджинії Раджі, підписаний наказ спрямований на захист близько 40 фонтанів, що становлять історичну чи художню цінність.

Штрафи становитимуть від 40 до 240 євро.

«Кожна людина має поважати красу Рима. Ми повинні захистити наше місто, це дуже важливо», — наголосила Раджі.

Зазначається, що у 2015 році голландські футбольні вболівальники пошкодили фонтан 17-го століття, коли купалися у ньому і кидали пляшки пива. Навесні 2017 роки невідомий оголений чоловік плавав в одному з фонтанів, чим налякав туристів.

Рік тому мером столиці Італії вперше в історії обрали жінку – 37-річну Вірджинію Раджі (Virginia Raggi), представницю опозиційного «Руху 5 зірок».

Попередній мер Рима Іньяціо Маріно пішов у відставку в жовтні минулого року після скандалу, пов'язаного з розтратою бюджетних коштів. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile