УКРАЇНА

У саду Харкова вирубують десятки дерев для будівництва паркінгу

18 квітня, 2018 18:23
УКРАЇНА/У саду Харкова вирубують десятки дерев для будівництва паркінгу
Зберегти
Вигляд
У Харкові почали вирубку зеленої зони на території саду імені Шевченка для будівництва 6-рівневого паркінгу на цій території.

У Харкові почали вирубку зеленої зони на території саду імені Шевченка для будівництва 6-рівневого паркінгу на цій території.

Про це повідомив експерт Харківського антикорупційного центру Євген Лісічкін.

За його словами, станом на 17 квітня у зеленій зоні вже вирубали близько 35-40 дерев.

Як повідомляє KHARKIV Today, на території саду до кінця 2019 року планують звести 6-рівневу відкриту кругову паркову на 200 машиномісць, а також майданчик для паркування ще на 60 місць. А будівництвом паркінгу займатиметься компанія, яка належить позафракційному депутату Анатолію Денисенку.

Харківський інформресурс з посиланням на «Відомості таксації зелених насаджень» додає, що загалом мають зрубати 89 дерев, вік яких не перевищує 30 років. Серед запланованих під вирубку — клен гостролистий, кінські каштани, клени сріблясті, липи крупнолисті та ясени.

Забудовник заявляв, що після зведення парковки на цьому місці «компенсують» зелені насадження та висадять 50 дерев та 40 кущів.

Зазначимо, що під час дискусії у Facebook про вирубку дерев у зеленій зоні Харкова директор Департаменту у справах інформації Юрій Сидоренко назвав цю територію «не парком Шевченка».

«Ця територія… не є ні за якими документами територією парку. Ця територія, яку ти через незнання назвав територією саду Шевченка, є землею, на якій буде будуватися підземний паркінг», — написав Сидоренко під публікацією експерта Харківського антикорупційного центру Павла Новикова.

У липні 2016 року перший заступник Харківського міського глави Ігор Терехов заявляв, що під час реконструкції саду Шевченка не будуть знищувати дерева. Терехов навіть обіцяв, що зелених насаджень буде більше, передає сайт Харкова.

Більше про:
# насадження
Пов`язані новини