Політика

У сенатора Маккейна діагностували рак мозку

20 липня, 2017 07:30
Політика/У сенатора Маккейна діагностували рак мозку
Зберегти
Вигляд
Сенатору США Джону Маккейну, колишньому кандидату в президенти США, був поставлений діагноз агресивної форми раку мозку.

Сенатору США Джону Маккейну, колишньому кандидату в президенти США, був поставлений діагноз агресивної форми раку мозку.

Про це повідомляє Reuters.

Агентство уточнює, що наразі політик відновлюється у своєму будинку в Арізоні, після того, як минулої п'ятниці йому зробили операцію в клініці Майо у Фініксі.

Мета операції полягала в тому, щоб видалити згусток крові над лівим оком Маккейна. Аналіз тканин після цієї процедури показав, що пухлина головного мозку, відома як гліобластома була пов'язана саме з цим згустком.

80-річний Джон Маккейн, сенатор-республіканець з Арізони і колишній кандидат в президенти США, за словами медиків, оговтується від цієї операції «на подив добре».

«Сенатор і його сім'я розглядають всі можливі варіанти подальшого лікування», — зазначили лікарі. Вони зазначили, що можлива комбінація радіаційного випромінювання і хіміотерапії.

Напередодні через стан здоров'я Маккейна були перенесені слухання в Конгресі США з питання про реформу охорони здоров'я, відомої як Obamacare.

Зазначимо, що Маккейн активно виступає проти дій Росії в Україні, а також підтримує надання Україні зброї. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сенатор США Маккейн: Дії Росії є більшою загрозою за «Ісламську державу». 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Джон МакКейн
Пов`язані новини