Війна

У Сербії затримали бойовика, який воював проти України на Донбасі

23 серпня, 2018 23:49
Війна/У Сербії затримали бойовика, який воював проти України на Донбасі
Зберегти
Вигляд
Сербські правоохоронці затримали лідера націоналістичного руху четників Братислава Живковича за підозрою в участі в бойових діях на Донбасі на боці так званих «ДНР» та «ЛНР».

Сербські правоохоронці затримали лідера націоналістичного руху четників Братислава Живковича за підозрою в участі в бойових діях на Донбасі на боці так званих «ДНР» та «ЛНР».

Про це повідомляє Slobodna Evropa.

Зазначається, що Живковича затримали співробітники Міністерства внутрішніх справ Сербії за погодженням прокуратури Крушеваца «за підозрою в скоєнні кримінального злочину — участі у війні або збройному конфлікті в іноземній державі».

Лідера четників затримали на 48 годин , у найближчий час йому висунуть офіційну підозру.

За інформацією видання, Живкович фігурує у справі Генеральної прокуратури України проти шести громадян Сербії, яких підозрюють в участі у бойових діях на сході країни на боці бойовиків.

Крім того, видання нагадує, що в Сербії вже винесли вироки 28 громадянам, які воювали проти України. Четверо з них отримали реальні тюремні строки, решта — умовні.

Четники — радикальна націоналістична парамілітарна організація в Сербії. Її члени брали участь у збройних конфліктах на територіх колишньої Югославії, а також на сході України на боці бойовиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як сербські бійці воювали за «ДНР» і пов'язані «Вагнером» — інтерв'ю з сербською журналісткою

Як повідомлялося, екс-керівник батальйону бойовиків самоназваної «ДНР», російський письменник Захар Прилєпін заявив, що його затримали на кордоні Боснії та Герцеговини і заборонили в’їзд до країни.

Раніше військова контррозвідка затримала українця, який долучився до бойовиків у 15-річному віці.

 

Пов`язані новини